RSS

Новини навчальних закладів

14.04.2023
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-8 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних органів виконавчої влади»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України 30 грудня 2022р. №1226-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних органів виконавчої влади».

 Навчання проводилось у форматі on-line в період з 03 квітня по 14 квітня 2023 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували реферати із актуальних тем у сфері цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника навчально-методичного відділу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту полковника служби цивільного захисту Сергія Павлова, начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та керівника навчальної групи старшого викладача кафедри організації заходів цивільного захисту Івана Соколовського.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.