RSS

Новини навчальних закладів

01.02.2023
НУЦЗУ

Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗУ стала учасницею робочої зустрічі з питань координації реагування на гендерно зумовлене насильства

31 січня на базі Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації відбулась робоча зустріч з питань забезпечення координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Харківській області. Зустріч пройшла за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
На засіданні було обговорено особливості подальшої співпраці між органами державної влади та громадськими організаціями, що входять до Сабкластеру з питань реагування на гендерно зумовлене насильство та впровадження найкращих міжнародних практик у сфері його забезпечення та протидії.
Виступаючи на зустрічі, фахівчиня (з гендерної рівності) Національного університету цивільного захисту України Софія Богомазова наголосила на важливості формування подальшого спільного плану дій з питань взаємодії задля якісного виконання поставлених завдань у сфері забезпечення дотримання рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у Харківській області.

Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.