RSS

Новини навчальних закладів

27.01.2023
ІДУ НД ЦЗ

На базі ІДУ НД ЦЗ проведено відеоселекторну нараду ДСНС

 

27 січня на базі ІДУ НД ЦЗ відбулася відеоселекторна нарада з питань забезпечення першочергових потреб з технічного переоснащення підрозділів ДСНС для підвищення ефективності гасіння пожеж.

Захід проведено під головуванням директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС генерал-майора служби цивільного захисту Демчука Володимира Вікторовича.

Учасники наради обговорили переваги та недоліки у практичному застосуванні пожежних насосно-рукавних станцій (ПНРС-220-800), технічні вимоги та пропозиції до конструктивних особливостей новітніх зразків насосного обладнання, організацію газодимозахисної служби, стан теплодимокамер, димокамер та тренувальних тренажерів для здійснення підготовки газодимозахисників в пожежно-рятувальних підрозділах територіальних органів ДСНС.

Також, в рамках наради опрацьовано питання щодо практичного використання мобільного тренажеру контейнерного типу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту під час підготовки газодимозахисників територіальних органів ДСНС та визначено подальші напрями і перспективи розвитку.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.