https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-19 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

23.12.2022
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-19 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України 09 грудня 2021р. №1622-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади».

Навчання проводилось у форматі on-line в період з 12 грудня по 23 грудня 2022 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували реферати із актуальних тем у сфері цивільного захисту.

По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань. за участю начальника навчально-методичного відділу Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту кандидата наук з державного управління, полковника служби цивільного захисту Сергія Павлова, начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника, полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та керівника навчальної групи старшого викладача кафедри організації заходів цивільного захисту кандидата воєнних наук, доцента Олександра Ковальова.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10