https://www.high-endrolex.com/10 Молодому науковцеві НУЦЗУ призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

16.11.2022
НУЦЗУ

Молодому науковцеві НУЦЗУ призначено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Про це йдеться у постанові президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки «Про призначення стипендій та продовження виплати стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених». Так, стипендією Кабінету Міністрів України для молодих вчених було заохочено заступника начальника центру-начальника відділу організації науково-дослідної та патентної діяльності науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, доктора технічних наук Євгенія Рибку.
Євгеній Рибка у 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності «Пожежна безпека». У 2018 році йому було присвоєно вчене звання старшого дослідника зі спеціальності пожежна безпека. У 2018 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук зі спеціальності «Цивільний захист». Протягом останніх 5 років наукової діяльності Євгеній Рибка є автором 91 наукової праці, зокрема, 25 статей у авторитетних фахових виданнях, що індексуються в наукометричних базах Scopus та Web of Science; 38 патентів України на винаходи та корисні моделі. У 2018-2022 роках є членом секції «Національна безпека і оборона» МОН з визначення пріоритетних напрямів розвитку наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності. Взяв участь у виконанні 6 науково-дослідних робіт, 2, зокрема, – за державним замовленням ДСНС. Підготував 10 призерів Всеукраїнського конкурсу наукових робіт МОН, 2 кандидатів та 1 доктора наук зі спеціальності «Цивільний захист». Є заступником голови постійнодіючої спеціалізованої вченої ради Д64.707.04 з 3-х технічних спеціальностей.


Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10