RSS

Новини навчальних закладів

04.10.2022
НУЦЗУ

Курсанти факультету оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ продовжують удосконалювати фахові навички під час навчальної практики

Триває шостий тиждень проходження навчальної практики курсантами 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України у територіальних підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Протягом перших чотирьох тижнів курсанти ознайомлювались із зоною виїзду підрозділу, тактико-технічними характеристиками пожежних та аварійно-рятувальних автомобілів, їх оснащенням, брали участь у проведенні обслуговування пожежно-технічного обладнання та оснащення, реєстрації результатів їх проведення.
На минулому тижні курсанти ознайомились із формами та методами виховної роботи з особовим складом відділення, порядком застосування заохочень та дисциплінарних стягнень, а також взяли участь у проведенні занять з особовим складом чергового караулу.
Під час навчальної практики, у складі пожежно-рятувальних підрозділів, майбутні рятувальники брали участь у ліквідації наслідків пожеж у Волинській, Дніпропетровській, Чернігівській та Полтавській областях.
Науково-педагогічні працівники факультету оперативно-рятувальних сил перевірили порядок проходження навчальної практики здобувачами у Волинській, Дніпропетровській, Львівській та Чернівецькій областях. Під час зустрічей було перевірено стан реалізації навчальної програми практики та ведення здобувачами звітної документації. Проведено бесіди з кураторами-наставниками від підрозділів, обговорено актуальність тематики навчальних занять по навчальним дисциплінам.


Національний університет цивільного захисту України
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.