RSS

Новини навчальних закладів

29.09.2022
НУЦЗУ

В Національному університеті цивільного захисту України відбувся відкритий конкурс на кращі патент у сфері цивільного захисту і пожежної безпеки та монографію

 

З нагоди Дня винахідника і раціоналізатора України в Національному університеті цивільного захисту України відбувся Відкритий конкурс на кращі патент у сфері цивільного захисту і пожежної безпеки та монографію.

Щорічні конкурси проходять у рамках відзначення Дня винахідника і раціоналізатора України та з метою активізації і популяризації винахідницької діяльності серед широких верств наукової спільноти, виявлення перспективних розробок для привернення до них уваги інвесторів та виробників.

До організаційного комітету конкурсу надійшло 43 патенти та 6 монографій з 15 закладів вищої освіти України. Конкурсна комісія, яку очолив проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов, ретельно розглянула конкурсні матеріали та визначила переможців, якими стали представники таких закладів вищої освіти, як Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Одеська державна академія будівництва та архітектури, Одеський державний екологічний університет, Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Національна академія Національної гвардії України, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет водного господарства та природокористування, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Національний університет «Києво-Могилянська академія», Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.

Так, диплом І ступеня отримав авторський колектив у складі Отроша Юрія, Рибки Євгенія, Пономаренка Романа, Роміна Андрія, Максимової Марії, Миргород Оксани та Ковальова Андрія за патент на корисну модель «Спосіб визначення несучої здатності вібронавантаженої будівельної конструкції».

Диплом ІІ ступеня – авторський колектив у складі Горонескуль Маріанни, Андрющенко Любові, Кудіна Олександра, Луценка Юрія, Борисенка Віталія та Барабаша Ілларіона за патент на корисну модель «Спосіб нанесення люмінесцентного покриття».

Диплом ІІІ ступеня одержав авторський колектив у складі Похілько Діани, Христенка Віталія, Тімченка Олександра, Оніщенко Наталії, Лєбєдєвої Світлани, Овсяннікової Яніни, Кердивара Валентина та Платонова Владислава за патент на корисну модель «Автономний пристрій для групової взаємодії».

Також нагороджені дипломами авторські колективи кращих монографій університету:

«Fire resistance of reinforced concrete and steel structures», автори: Садковий Володимир, Андронов Володимир, Семків Олег, Ковальов Андрій, Рибка Євгеній, Отрош Юрій, Удянський Микола, Колосков Володимир, Данілін Олександр та Ковальов Павло; «Формування гендерної політики держави: теорія, методологія та практика», автори: Домбровська Світлана, Титаренко Андрій, Карпеко Надія та Перевізник Вячеслав; «Психопрофілактика та психокорекція професійного відчуження у працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій», автори: Сергієнко Олександр, Перелигіна Ліна, Боснюк Валерій, Михлюк Едуард, Попов Віталій, Куфлієвський Андрій.

Висловлюємо щиру подяку учасникам цьогорічного конкурсу за цікаві та перспективні розробки. Сподіваємося, що і в подальшому якість та рівень робіт, представлених на конкурс, зростатимуть, а держава та бізнес-кола розширюватимуть можливості для їх подальшого впровадження.

 

Відділ організації науково-дослідної та патентної діяльності

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.