https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-12 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

23.09.2022
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-12 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники»

 

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 р. № 1622-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники державних органів та їх заступники».

На кафедрі навчалися представники: Одеської, Рівенської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської обласних державних адміністрацій.

Навчання проводилось в режимі on-line в період з 12 по 23 вересня 2022 року. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому рівні виконали індивідуальні завдання (реферати) на актуальну тематику у сфері цивільного захисту.

Додатково в години самостійної підготовки слухачі ознайомились з навчально-методичними матеріалами та нормативно-правовими документами з питань цивільного захисту.

На заключному занятті, яке проводилось методом круглого столу, приймали участь  начальник навчально-методичного відділу к.держ.упр., полковник служби цивільного захисту Сергій Павлов, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту к.т.н, с.н.с., полковник служби цивільного захисту Сергій Огурцов та керівник навчальної групи к.т.н, доцент, викладач кафедри Валерій Юрченко. На цьому занятті було проведено обмін інформацією щодо організації навчального процесу.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10