RSS

Новини навчальних закладів

19.09.2022
ІДУ НД ЦЗ

Розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) БпЛА

 

На виконання наказу ДСНС від 24.08.2022 № 849 «Про відновлення навчання в системі післядипломної освіти ДСНС України у 2022 р.» 19 вересня на базі кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування  розпочато заняття чергової навчальної групи зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів (БпЛА) територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС.

Склад навчальної групи – фахівці з посад зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів (БпЛА) та персонал органів управління аварійно-рятувальних і спеціальних формувань Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Інститутом на засадах уніфікації освітнього й сертифікаційного процесів відпрацьовано навчальні програми, які включають, зокрема, забезпечення компетентностей стосовно:

– принципів і концепцій побудови сучасних БпЛА;

– аеродинаміки та теорії польоту БпЛА, автоматизації управління траєкторним рухом;

             авіаційної метеорології;

– сучасних методів технічної експлуатації БпЛА, регламентів і технологій обслуговування систем функціонального цільового спорядження.

Крім того програмами передбачено практичне виконання навчально-тренувальних польотів на пожежно-випробувальному полігоні Інституту.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.