https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбулися виїзні заняття на базі захисних споруд цивільного захисту у місті Черкаси | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.09.2022
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбулися виїзні заняття на базі захисних споруд цивільного захисту у місті Черкаси

Днями науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України провели виїзні практичні заняття на території захисних споруд цивільного захисту торгівельно-розважального центру «Любава» у м. Черкаси.
Виїзні практичні заняття дозволили закріпити у здобувачів вищої освіти 4-го курсу факультету цивільного захисту отримані теоретичні знання відповідно до програми навчальної дисципліни «Інженерний захист населення та територій». Під час занять відпрацьовано питання щодо об’ємно-планувальних рішень приміщень основного та допоміжного призначення сховищ, системи вентиляції (противибухові пристрої, фільтри-поглиначі, гермоклапани та інше). Розглянуто влаштування систем опалення, водопостачання, каналізації, а також електротехнічних пристроїв і зв'язку у сховищі. Перевірено на відповідність вимогам утримання та порядку перевірок інженерно-технічного обладнання захисних споруд.

 


Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10