https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-11 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

09.09.2022
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-11 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 р. № 1622-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади».

Враховуючи воєнний стан в Україні, навчання проводилось в період  з 29.09.2022 по 09.09.2022 у формі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів на платформі дистанційного навчання інституту. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому навчально-методичному рівні виконали реферати на актуальну тематику у сфері цивільного захисту. На заключному занятті, яке проводилось у форматі круглого столу, приймали участь начальник навчально-методичного відділу Інституту полковник служби цивільного захисту к.держ.упр. Сергій Павлов а також керівник групи доцент кафедри організації заходів цивільного захисту  к.т.н., доцент Володимир Положешний. На цьому занятті було проведено обмін думками щодо організації навчального процесу за дистанційною формою навчання.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10