https://www.high-endrolex.com/10 Проведено навчання для працівників Української школи урядування | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

08.09.2022
ІДУ НД ЦЗ

Проведено навчання для працівників Української школи урядування

7 вересня  науково-педагогічними фахівцями Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проведено навчання для працівників Української школи урядування з питань домедичної допомоги та поводження з вибухонебезпечними предметами. 

У ході заняття виклад теоретичного матеріалу супроводжувався практичними порадами щодо алгоритму дій в екстремальних ситуаціях. Співробітники УШУ ознайомилися з видами вибухонебезпечних предметів (ВНП), особливостями їх дії та правилами поведінки при їх виявленні. Друга частина заняття була присвячена домедичній допомозі постраждалим, зокрема  в умовах війни. Учасники навчання ознайомилися з алгоритмом дій при масивній кровотечі, технікою визначення у постраждалого свідомості, дихання, відновлення прохідності дихальних шляхів, а також проведення серцево-легеневої реанімації.

Наприкінці заходу представники Інституту отримали подяку за проведені навчання.

В умовах сьогодення такі заняття особливо актуальні, оскільки вони дають знання і  практичні навички, необхідні для виживання під час воєнного стану.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10