https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ проведено засідання спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

26.08.2022
НУЦЗУ

В НУЦЗУ проведено засідання спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук

25 серпня у Національному університеті цивільного захисту України відбулося перше засідання спеціалізованої вченої ради Д 64.707.04 з присудження наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальностями 21.06.01 «Екологічна безпека», 21.06.02 «Пожежна безпека» та 21.02.03 «Цивільний захист». До участі у засіданні долучилися 18 із 19 членів ради, що представляють провідні заклади вищої освіти та наукові установи України за її профілем.
Під час зустрічі було обговорено законодавчі та організаційні засади роботи спеціалізованої вченої ради. Також до уваги членів спеціалізованої вченої ради було представлено результати дисертаційного дослідження на здобуття вченого ступеня доктора технічних наук зі спеціальності «Цивільний захист» здобувача Кязімова Кязіма Тахір огли з теми «Організаційно-технічні методи аварійної евакуації населення із зони надзвичайної ситуації». Науковим консультантом здобувача є професор кафедри фізико-математичних дисциплін НУЦЗ України доктор технічних наук, професор Валентина Комяк.


Національний університет цивільного захисту України
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10