https://www.high-endrolex.com/10 Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України стали тренерами школи для волонтерів "Open Volunteer School" | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

01.08.2022
НУЦЗУ

Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України стали тренерами школи для волонтерів "Open Volunteer School"

Сьогодні, у надскладний і небезпечний час волонтери також потребують допомоги. А особливо - певних навичок і знань для кращої орієнтації в навколишній ситуації та екстреного реагування на надзвичайні обставини.
Тож, 27 червня за ініціативи 1-го Харківського Гуманітарного Хабу і відбулося відкриття школи для волонтерів "Open Volunteer School". Вітав із цією подією присутніх проректор Національного університету з наукової роботи - начальник науково-дослідного центру Володимир Андронов. Науково-педагогічні працівники Національного університету цивільного захисту України також долучились до благородної справи як тренери.
Так, навчав волонтерів надавати домедичну допомогу, використовувати турнікети та інші підручні засоби для зупинки кровотечі, а також знайомив із вмістом аптечки волонтера начальник медико-санітарної частини університету Юрій Приходько. Начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Олександр Шевчук у режимі онлайн нагадав про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Щодо психологічної стійкості та профілактики вигорання волонтерів розповідав начальник сектору психологічного забезпечення Олексій Косолапов.
Як тренери і спікери до навчання волонтерів долучились і фахівці Національної поліції України, і практикуючі адвокати, і бізнес-тренери, і експерти міжнародних організацій.
Навчання тривають.Національний університет цивільного захисту України


 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10