https://www.high-endrolex.com/10 У НУЦЗУ відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління та доктора філософії у галузі знань публічне управління та адміністрування | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

01.07.2022
НУЦЗУ

У НУЦЗУ відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління та доктора філософії у галузі знань публічне управління та адміністрування

30 червня було заслухано звіти щодо написання дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління Крихтіної Юлії з теми «Механізми формування та реалізації державної політики розвитку транспортної галузі України» та Кропивницького Віталія з теми «Механізми публічного управління та адміністрування у сфері цивільного захисту в України». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Майстро Сергій.
Цього ж дня було заслухано звіти індивідуальних планів щодо написання дисертаційної роботи аспіранта з теми:
«Механізми публічного управління моніторингом стану потенційно небезпечних об’єктів» Ігнатьєва Олександра. Науковий керівник - доктор наук з державного управління, професор Крюков Олексій.
Також в рамках засідання було проведено спільний теоретичний семінар з Інститутом державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту з теми дисертаційного дослідження «Формування системи публічного управління ризиками та загрозами в умовах надзвичайних ситуацій» Коробки Івана, де були присутніми доктори наук з державного управління, професори Терент’єва Анна, Євсюков Олександр, Воротін Валерій, доцент Твердохлеб Олександр. Науковий керівник - директор інституту, доктор наук з державного управління, професор, заслужений лікар України Волянський Петро.
Було ухвалено рішення рекомендувати вченій раді університету про призначення рецензентів.
Вітаємо дисертантів та аспірантів бажаємо подальших успіхів на теренах науки!


Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10