https://www.high-endrolex.com/10 Есктремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели зустріч із вимушеними переселенцями | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

30.06.2022
НУЦЗУ

Есктремальні психологи Національного університету цивільного захисту України провели зустріч із вимушеними переселенцями

Сьогодні у надскладний для нашої держави час, як і завжди, фахівці Національного університету цивільного захисту України стоять на варті психологічного здоров’я харків’ян. Наразі психологічна підтримка, як ніколи, вкрай необхідна. І тим, які з перших днів війни залишаються у рідному місті, і тим, котрі щойно повернулися до рідних осель, і тим, які вимушено виїхали з власних домівок.
30 червня фахівці Національного університету цивільного захисту України подали психологічну підтримку вимушеним переселенцям у рамках інформаційних заходів з безпеки життя громадян, організованих за ініціативи Департаменту цивільного захисту Харківської обласної військової адміністрації і підтримки ГУ ДСНС України у Харківській області та Національного університету цивільного захисту України.
Так, начальник сектору психологічного забезпечення Олексій Косолапов, науковий співробітник навчально-наукової лабораторії екстремальної та кризової психології Валентин Кердивар та заступник начальника кафедри психології діяльності в особливих умовах Єдуард Михлюк у ході інтерактивних занять ознайомили присутніх з основними методами самодопомоги, психологічної адаптації до умов війни та психологічної підтримки рідним та близьким.
Сьогодні психологи Національного університету цивільного захисту України продовжують виконувати свої людські обов’язки – подавати психологічну допомогу харків’янам, педагогам закладів середньої освіти, пересічним громадянам – одиноким людям похилого віку, інвалідам, онкохворим, які, попри постійні обстріли, не залишають своїх осель у найнебезпечніших районах Харкова, а також і рятувальникам.
Також у заході взяли участь представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області. Олександр Березан довів присутнім інформацію про порядок дій у випадках, коли лунає тривожна сирена, правила безпеки під час артилерійських обстрілів, авіаційних ударів та обстрілів системами залпового вогню.
Навчали домедичній допомозі представники Червоного Хреста.Національний університет цивільного захисту України 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10