https://www.high-endrolex.com/10 В НУЦЗУ відбувся День відкритих дверей у віртуальному форматі | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

22.06.2022
НУЦЗУ

В НУЦЗУ відбувся День відкритих дверей у віртуальному форматі

22 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся День відкритих дверей у віртуальному форматі. Гостями онлайн-туру вишем стали випускники закладів освіти різних рівнів із Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Черкаської, Полтавської, Сумської, Харківської та інших областей, а також м. Київ, які виявили бажання стати рятувальниками. Відвідувачі заходу в режимі онлайн поставили питання керівництву та фахівцям закладу вищої освіти, а також стали безпосередніми учасниками віртуальних знайомств із навчально-науково-виробничим центром, факультетами, кафедрами, навчально-науковими лабораторіями закладу вищої освіти, ознайомившись із презентаціями та досягненнями структурних підрозділів університету, а також умовами вступу та навчання в НУЦЗУ.
В університеті підготовка фахівців здійснюється за першим (бакалаврським), другим (магістерським) освітньо-професійними рівнями та третім (доктор філософії) освітньо-науковим рівнем вищої освіти. Здобувачі вищої освіти НУЦЗ України навчаються за спеціальностями: «Цивільна безпека», «Пожежна безпека», «Хімічні технології та інженерія», «Психологія», «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища», «Публічне управління та адміністрування», «Туризм», за 30 освітньо-науковими та освітньо-професійними програмами.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10