https://www.high-endrolex.com/10 Національний університет цивільного захисту є лідером серед закладів вищої освіти сектору безпеки і оборони України за академічним рейтингом"Топ-200 Україна 2022" | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

07.06.2022
НУЦЗУ

Національний університет цивільного захисту є лідером серед закладів вищої освіти сектору безпеки і оборони України за академічним рейтингом"Топ-200 Україна 2022"

06 червня було оприлюднено результати Академічного рейтингу закладів вищої освіти України "Топ-200 Україна 2022". Шістнадцятий рік поспіль Національний університет цивільного захисту України представляє провідний заклад вищої освіти Державної служби України з надзвичайних ситуацій у сфері цивільного захисту.
Так, за результатами цьогорічного рейтингу університет є лідером серед закладів вищої освіти сектору безпеки і оборони України.
Під час складання цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін, зокрема, в результаті впливу пандемії COVID-2019 та воєнного стану в нашій державі. Рейтинг університетів України базувався на принципах забезпечення відкритості, прозорості, об’єктивності і незалежності ранжування університетів, врахування всебічності і багатогранності діяльності вишів, а також пріоритетності євроінтеграційних процесів.
Більш детально можна ознайомитись на сайті: http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=7420.
Національний університет цивільного захисту України

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10