https://www.high-endrolex.com/10 В ІДУ НД ЦЗ завершився цикл короткострокових онлайн-занять | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

03.06.2022
ІДУ НД ЦЗ

В ІДУ НД ЦЗ завершився цикл короткострокових онлайн-занять

 

 

За ініціативи Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту впродовж з 30 травня по 03 червня в онлайн режимі відбулися короткострокові заняття для осіб начальницького складу, державних службовців та працівників системи ДСНС.

Впродовж тижня викладачі Інституту розповіли про алгоритм проведення серцево-легеневої реанімації, особливості надання домедичної допомоги в умовах воєнного стану при травмах різного рівня, захист населення та територій в разі радіоактивного забруднення (зараження), вплив радіації на організм людини, вибухонебезпечні предмети. Також обговорили психофізіологію стресу, особливості перебігу травматичного стресу.

Загалом короткострокові заняття в онлайн режимі об’єднали слухачів задля отримання актуальної інформації з тематики психологічного захисту, домедичної допомоги та цивільного захисту.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10