https://www.high-endrolex.com/10 У День захисту дітей представники НУЦЗУ провели заняття з безпеки життя для маленьких харків’ян | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

02.06.2022
НУЦЗУ

У День захисту дітей представники НУЦЗУ провели заняття з безпеки життя для маленьких харків’ян

01 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей представники Національного університету цивільного захисту України Олександр Черкашин, Курило Артем, Софія Богомазова та Анна Мінченко провели заняття з безпеки життєдіяльності для маленьких харків’ян у двох освітніх закладах Холодногірського та Шевченківського районів міста. Захід відбувся за підтримки громадської організації «Єдине джерело». Учасниками заняття стали діти різного віку, які були переселені з територіальних громад Харківської області, де тривають бойові дії,та маленькі мешканці районів Харкова. Під час проведення інтерактивних занять фахівці НУЦЗ України ознайомили малечу з діями під час повітряної тривоги та особливостями роботи рятувальників під час воєнного стану, а також надали дітям можливість приміряти спецодяг пожежного та відчути себе справжніми рятувальниками.
Цього ж дня начальник кафедри фізичної підготовки університету Микола Краснокутський відвідав та передав гуманітарну допомогу онкохворим дітям.


Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10