RSS

Новини навчальних закладів

01.05.2022
НУЦЗУ

Навіть під час військових дій тривають міжнародні наукові зв’язки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України та закладів вищої освіти Польщі

 

Так, на підставі угоди про міжнародне співробітництво,   було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Człowiek i Granice»,  співорганізаторами якої виступили Університет міжнародних відносин та соціальних комунікацій в Хелмі (р. Польща), Громадська суспільна організація «Хелмський часопис»(р. Польща), Вища школа педагогічних наук (м. Варшава, р. Польща), Державний економіко-технічний університет (м. Варшава, р. Польща) та Національний університет цивільного захисту України (м. Харків).

До організаційного комітету конференції увійшли проректор-начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Світлана Домбровська та старший викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту, кандидат наук з державного управління Надія Карпеко.

Також проректор університету Світлана Домбровська виступила в онлайн-режимі з привітаннями до учасників конференції та доповіддю «Sytuacja w Ukrainie» (The situation in Ukraine).

Національний університет цивільного захисту України

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.