https://www.high-endrolex.com/10 В Університеті проведено відкриту лекцію з дисципліни «Трудове право» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

23.02.2022
ЛДУ БЖД

В Університеті проведено відкриту лекцію з дисципліни «Трудове право»

22 лютого  старший викладач кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, к. пед. н. Мар’яна КУПЧАК провела відкриту лекцію з дисципліни «Трудове право» для здобувачів вищої освіти 2-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» на тему «Суб’єкти трудового права». 
Лекція проведена на високому науково-педагогічному рівні із застосуванням новітніх форм та методів навчання, активним залученням здобувачів вищої освіти до обговорення актуальних питань та нововведень у трудовому законодавстві України у поєднанні з практичними аспектами й особливостями оформлення трудової діяльності суб'єктів трудових правовідносин, зокрема в електронній формі. Здійснено аналіз запланованих змін у трудове законодавство України. Оскільки сьогодення вимагає реалізацію фахових компетентностей майбутніми менеджерами, формування у них здатності приймати відповідальні рішення, працювати в команді, критично мислити, розв’язувати проблеми, самореалізовуватися, то такий підхід вимагає нових альтернативних форм і методів навчання й виховання. Тому під час лекційного заняття було використано методику «перевернутого навчання» із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема сервіс Teams та навчальне середовище Moodle.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10