RSS

Новини навчальних закладів

18.02.2022
НУЦЗУ

Працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності НУЦЗУ провели додаткові заняття для здобувачів вищої освіти

Під час проведення заходів начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Олександр Данілін зосередив увагу здобувачів вищої освіти на необхідності проведення аналізу виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж), відсоткового значення виявлених причин їх виникнення, використання отриманих знань та діючої нормативної бази законодавчих актів для подальшого оформлення запропонованих заходів з попередження надзвичайних ситуацій.
Під час роботи було розглянуто актуальні питання сезонного характеру, а саме: підвищення кількості пожеж та загиблих у приватному житловому секторі під час опалювального сезону. У курсантів додатково перевірено знання вимог нормативно-правових актів у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та практично відпрацьовано оформлення листівок та попереджень для громадян з питань попередження виникнення надзвичайних ситуацій та збереження життя.
Також доцент кафедри наглядово-профілактичної діяльності Сергій Гарбуз та доцент цієї ж кафедри Юлія Безугла було проведено додаткове заняття із курсантами факультету цивільного захисту з теми «Ситуаційні дослідження у справах про пожежі», метою якого було поглибити знання з установлення комплексу різних ситуацій, які складають цілісну картину обставин, що обумовили виникнення та розвиток ймовірної пожежі. Під час проведення заняття було задіяно нове обладнання кафедри - валізу пожежного, яке використовується інспекторами практичних підрозділів під час дослідження обставин та встановлення причини пожежі.
Національний університет цивільного захисту
 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.