https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-19 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

10.12.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-19 з категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники  структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади».
Враховуючи карантинні обмеження, навчання проводилось у період з 29 листопада по 10 грудня 2021 року у форматі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів та тестових завдань на платформі дистанційного навчання Інституту.
Усі слухачі навчальної групи успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували випускні роботи з тематики цивільного захисту, що безпосередньо пов’язана із діяльністю органів виконавчої влади.
По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника навчально - методичного відділу полковника служби цивільного захисту Сергія Павлова, начальника кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова та керівника навчальної групи, старшого викладача кафедри організації заходів цивільного захисту Івана Соколовського.
Слухачі висловили слова вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за організацію та проведення занять з функціонального навчання. Особливу увагу слухачі приділили прикладним аспектам організації заходів цивільного захисту, що були розглянуті на заняттях.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10