https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-18 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

26.11.2021
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-18 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1588-р на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань  цивільного захисту».
Враховуючи карантинні обмеження, навчання проводилось в період  з 15.11.2021 по 26.11.2021 у формі он-лайн занять із використанням навчальних матеріалів та тестових завдань на платформі дистанційного навчання інституту. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому навчально-методичному рівні виконали випускні роботи на актуальну тематику у сфері цивільного захисту. На заключному занятті, яке проводилось методом круглого столу, приймали участь начальник навчального відділу Інституту полковник служби цивільного захисту, кандидат наук із державного управління Сергій Павлов, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту полковник служби цивільного захисту к.т.н., с.н.с. Сергій Огурцов та керівник групи доцент кафедри організації заходів цивільного захисту  к.т.н., доцент Володимир Положешний. На цьому занятті було проведено обмін думками щодо організації навчального процесу за дистанційною формою навчання.
Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10