https://www.high-endrolex.com/10 Для курсантів перших курсів провели комплексне заняття «Особливості будови та застосування вогнегасників» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.11.2021
ЧІПБ НУЦЗУ

Для курсантів перших курсів провели комплексне заняття «Особливості будови та застосування вогнегасників»

24 листопада на спортивному комплексі інституту співробітники кафедри техніки та засобів цивільного захисту для курсантів 1-их курсів провели комплексне заняття на тему: «Особливості будови та застосування вогнегасників».

Учасники заняття ознайомилися із класифікацією та принципами застосування вогнегасників різних типів, практично відпрацювали роботу з вуглекислотними та порошковими вогнегасниками при гасінні модельних вогнищ класів «А» та «В».

Також викладачі кафедри продемонстрували особливості використання покривала пожежного (кошми пожежної), як первинного засобу пожежогасіння, для гасіння пожеж класу «В» в модельному осередку та загоряння одягу на манекені.

Дане заняття сприяє більш глибокому засвоєнню знань щодо особливостей використання різних типів вогнегасників та формує необхідні для вирішення професійних завдань уміння та навички.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10