Новини навчальних закладів
13-15 вересня 2023 року у Німеччині (м. Веймар) тривала міжнародна конференція «21th International Conference on Building Materials (21. ibausil)». У науковому заході з доповіддю про останні наукові здобутки в галузі спеціальних будівельних матеріалів взяла участь старша викладачка кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України, кандидат технічних наук, доцент Олена Христич.
08 грудня в Національному університеті цивільного захисту України у режимі відеоконференцзв’язку стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми техногенно-екологічної безпеки у сфері цивільного захисту». Учасниками наукового форуму стали понад 150 фахівців з галузей екологічної безпеки, технологій захисту навколишнього середовища та цивільного захисту.
20 травня напередодні Дня науки студентка 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Рубан Ганна взяла участь у IV Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Перспективні напрямки розвитку наукової думки в ХХІ столітті», що відбулася в м. Одеса.
20 травня керівництво, науковці та здобувачі вищої освіти Національного університету цивільного захисту України у режимі відеоконференції взяли участь в урочистому заході Міністерства внутрішніх справ України з нагоди Дня науки в Україні.
Представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли активну участь у V Міжнародній науковій конференції “Bezpieczeństwo, zarządzanie, medycyna i kultura fizyczna”, у міжнародному діалозі “Разом з Україною”, яка проводилась у дистанційному форматі 11-12 квітня 2022 року у місті Варшава (Республіка Польща).
22 лютого старший викладач кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту, к. пед. н. Мар’яна КУПЧАК провела відкриту лекцію з дисципліни «Трудове право» для здобувачів вищої освіти 2-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» на тему «Суб’єкти трудового права».
Під такою назвою в нашому Університеті відбувся вже традиційний Міжвузівський науковий семінар, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Відомо, що цей День було започатковано ще 2000 року, але події, які актулізують День рідної мови для кожного народу, який дорожить своєю мовою, сталися ще 1951 року, коли було розстріляно мирну демонстрацію студентів, які вийшли захищати, власне, свою мову, бенгальську. Тому Конференція ЮНЕСКО встановила цей День, щоб привернути увагу всього світу до проблеми збереження всього багатства мов, особливо тих, яким загрожує зникнення.
У Верховній Раді України 16 грудня 2021 року відбулось урочисте нагородження Дипломом переможців проєкту “Хакатон вуглевидобувних міст. Видобувай нові ідеї” наукової команди “EcoMining” Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у складі д.т.н., професора Василя ПОПОВИЧА, к.с-г.н., Тараса ШУПЛАТА, к.т.н., Павла БОСАКА, к.т.н Олега СТОКАЛЮКА, викладача Ірини КОЧМАР та ад’юнктів кафедри екологічної безпеки Катерини КОРОЛЬ і Андрія ВОЛОЩИШИНА. На конкурсі було представлено екологічний проєкт “Еколого-техногенна безпека та ревіталізація породного терикону шахти «Надія»”.
В Україні відбулася Всеукраїнська олімпіада для екологів, серед яких доцент кафедри екологічної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Наталія Гринчишин посіла друге місце і стала єдиним представником від закладів вищої освіти України.
Захід відбувся за сприянням команди ECOBUSINESS GROUP та Професійної асоціації екологів України вдруге. Олімпіада тривала з 1 травня по 30 листопада 2021. Серед понад 2000 учасників олімпіади за результатами набраних балів у двох турах до фіналу вийшли 9 фіналістів, серед яких Наталія Гринчишин, яка була єдиним представником від ЗВО України.
Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.
Виберіть одне з посилань для перегляду новин від кожного начального закладу окремо.