RSS

Новини навчальних закладів

02.07.2021
ІДУ НД ЦЗ

Короткостроковий семінар на тему: «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ НА ДЕРЖАВНІЙ СЛУЖБІ»

 

У період  30 червня по 02 липня 2021 року на базі Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту пройшло навчання у дистанційному режимі за програмою тематичного короткострокового семінару "Управління персоналом в державному органі".  

Загальною метою проведеного семінару було овлення та набуття необхідного рівня знань Закону України «Про державну службу», нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Національного агентства України з питань державної служби щодо порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, а також формування умінь і практичних навичок щодо здатності виконувати завдання та обов’язки, необхідні для провадження професійної діяльності.

Під час проведення занять з використанням технологій дистанційної форми навчання слухачи приймали активну участь в обговоренні навчальних питань. Результати складених підсумкових тестів підтвердили високий рівень професійної компетенції державних службовців апарату ДСНС.

Також, на завершальному етапі начання, слухачів було ознайомлено з досягненнями Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту в навчальній та науковій діяльності.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.