RSS

Новини навчальних закладів

16.04.2009
НУЦЗУ

Курсант Університету цивільного захисту України затримав грабіжників

Аркадій Данг, курсант 3-го курсу факультету цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту МНС, проявив мужність та оперативність, затримавши двох грабіжників. Пригода сталася близько 22 години по вул. Академіка Белецького м. Харкова. Того дня Аркадій, перебуваючи у звільненні, зустрівся із товаришем. Не встигли вони привітатись один з одним, як побачили двох молодиків, що чимдуж віддалялись від місця зустрічі двох товаришів. Водночас тишу навколишньої місцевості пройняв гострий крик незнайомої дівчини про допомогу. Збагнувши небезпеку, не вагаючись, друзі кинулись навперейми молодикам і, застосувавши силові прийоми, затримали грабіжників, як-то кажуть, на гарячому. Ними виявились два 17-річних мешканці м. Люботина. Злочинців було передано до Московського районного відділу ГУМВС у Харківській області.
Правоохоронці направили листа керівництву Університету цивільного захисту МНС із вдячністю вихованцеві навчального закладу за його відважний вчинок.
Сьогодні вихованці – молоді рятівники МНС не тільки готові забезпечити захист життя і здоров’я людини у будь-якій надзвичайній ситуації, а й попередити правопорушення та злочини.
Вікторія Коленко, прес-служба Університету МНС.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.