RSS

Новини навчальних закладів

09.06.2020
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток»

5-6 червня 2020 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась V Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна робота: становлення, перспективи, розвиток». У зв’язку з надзвичайною ситуацією, карантином, конференція відбулась у дистанційній формі.
У роботі конференції взяли участь 32 науково-педагогічних працівників університету та інших закладів вищої освіти, а також 30 молодих учених, курсантів та студентів. В цілому на конференції було представлено 12 закладів вищої освіти.
Мета конференції полягала у визначенні правових, соціальних та психологічних аспектів подальшої розбудови соціальної роботи на засадах розвивальної парадигми, шляхом обговорення можливостей і пріоритетних напрямків застосування інноваційних технологій у практиці соціальної роботи.
Учасники конференції обговорювали актуальні питання розвитку в структурі клієнтських запитів; психологічних складових клієнтського запиту; досвіду застосування розвивальних технологій у роботі з різними категоріями клієнтів; проєктування соціального розвитку спільнот та особистості; освітні засади підготовки соціальних працівників до втілення інноваційних  технологій.
Ознайомитися з матеріалами конференції можна на сайті Університету за посиланням https://ldubgd.edu.ua/content/konferenciyi-2020.
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.