RSS

Новини навчальних закладів

07.05.2020
ЛДУ БЖД

7 травня 2020 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулась VII Всеукраїнська науково-практична конференція курсантів і студентів «Математика, що нас оточує: минуле, сучасне, майбутнє». У зв’язку з надзвичайною ситуацією, карантином, конференція відбулась у дистанційній формі. Представлено понад 50 доповідей із 5 закладів вищої освіти.
Учасники конференції обговорювали актуальні питання та майбутнє математичної науки, невирішені проблеми в математиці, застосування математичних методів в інженерії, охороні праці, інформаційній безпеці. Особливу увагу було зосереджено на питаннях впровадження математичних методів у військову інженерію та галузі техногенно-екологічної безпеки. Учасники відзначили, що за останні роки здійснено величезний прорив в інженерній та будівельній механіці, інформаційно-комунікаційних технологіях, енергетиці саме завдяки використанню математичних методів і моделей в цих галузях.

Ознайомитися з програмою та матеріалами конференції можна на сайті Університету за посиланням https://ldubgd.edu.ua/content/konferenciyi-2020.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.