RSS

Новини навчальних закладів

05.02.2020
УкрНДІЦЗ

Пам’ятна монета “100 років пожежному автомобілю України”

За ініціативи Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту  та разом з Національним банком України була випущена  пам’ятна монета “100 років пожежному автомобілю України”.

Монета присвячена одній зі сторінок історії техніки – появі на вулицях Києва перших в Україні пожежних машин, що були переобладнані з міських автобусів фірми Бенц-Гаггенау. Таким чином була відкрила “машинна ера” в розвитку пожежної техніки.

На аверсі монети розміщено: угорі – напис УКРАЇНА та малий Державний Герб України; у центрі – на дзеркальному тлі зображено каску і пожежний інструмент; унизу, номінал 5/ГРИВЕНЬ, – рік карбування монети 2016 (ліворуч) та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).

На реверсі монети зображено кольоровий пожежний автомобіль з пожежниками (використано тамподрук) та написи ПОЖЕЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ (угорі), 100/РОКІВ (унизу).

Загальний тираж монет становить 40 000 шт.,  вага однієї монети – 16,54 г, діаметр – 35 мм.

Презентація монети відбулася 12 жовтня 2016 року в рамках проведення Міжнародного виставкового форуму “ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПожТех–2016” та з нагоди святкування 100-річчя першого пожежного автомобіля України.

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.