RSS

Новини навчальних закладів

03.02.2020
ІДУЦЗ

Виїзні заняття з англійської мови в адміністративній будівлі ДСНС (вул.О.Гончара, 55а)

У II-му семестрі 2019-2020 навчального року продовжуються  виїзні заняття з англійської мови для слухачів Центрального апарату ДСНС (групи 6 (СМР 1) та 7 (СМР 2), які проходять два рази на тиждень в адміністративній будівлі ДСНС  (вул.О.Гончара, 55а). Заняття проводяться в Кризовій залі, де є можливість використовувати комп’ютер  для прослуховування аудіозаписів та дошку.

Навчальна програма, за якою займаються слухачі, розроблена відповідно до мовного стандарту NATO STANAG 6001. Слухачі оволодівають англійською мовою загального вживання. У навчальну програму також внесено заняття за фаховим спрямуванням.

За результатами проміжного (модульного) тесту за I семестр, який мав на меті з’ясувати динаміку засвоєння слухачами лексико-граматичного матеріалу відповідно до навчального плану,  групи 6 (СМР 1) та 7 (СМР 2) показали досить високі результати.

Слухачі мають високу мотивацію до навчання, дуже позитивні, працьовиті та відповідально ставляться до навчання.

Слід зазначити, що використання слухачами англійської мови в своїй професійній діяльності спричиняє високий рівень зацікавленості у вивченні англійської мови.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.