RSS

Новини навчальних закладів

04.02.2020
УкрНДІЦЗ

Науковці УкрНДІЦЗ брали участь у проекті будівництва нового безпечного конфайнменту

Після аварії на Чорнобильській атомній електростанції у 1986 році руїни 4-го енергоблоку були закриті від навколишнього світу об'єктом “Укриття”. Однак, об'єкт, який споруджувався у вкрай  стислі терміни, не здатний був повністю вирішити проблему безпеки зруйнованого 4-го енергоблоку. Результати досліджень показали, що істотне зменшення небезпеки “Укриття” можливо лише у результаті будівництва над ним нової захисної споруди — нового безпечного конфайнменту (НБК).

Для реалізації будівництва нової захисної споруди було мобілізовано  кращі інженерні  та технічні рішення, близько 500 компаній і організацій з України  та інших країн об’єдналися задля  перетворення об'єкта “Укриття” в екологічно безпечну систему. Серед тих, хто брав участь у проекті будівництва НБК були і науковці Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту. 

Фахівці інституту розробили “Індивідуальні технічні вимоги з пожежної безпеки на об’єкті ПК-1 НБК” у частині облаштування територій, об’ємно-конструкторських параметрів, розрахунку конструкцій на вогнестійкість, підбору будівельних матеріалів та їх випробування на пожежно-випробувальному полігоні УкрНДІЦЗ. Крім того, фахівці інституту супроводжували, контролювали хід робіт та були у складі робочої групи, яка проводила дослідження на території Чорнобильської атомної електростанції.

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.