RSS

Новини навчальних закладів

23.03.2009
ЧІПБ НУЦЗУ

Довгоочікувана нова пожежна техніка НПРЧ

 

У століття швидкостей і науково-технічного прогресу кожна секунда може стати вирішальною. Тому для надання першої допомоги як на пожежі, так і в разі інших ситуацій, що загрожують життю людей, потрібні транспортні засоби, укомплектовані належним устаткуванням для проведення рятувальних робіт та гасіння пожеж.

Завдяки керівництву Академії здійснилися мрії навчальної пожежно-рятувальної частини: отримано нову пожежну автоцистерну виробництва Прилуцького заводу "Пожмашина" АЦ-40-63Б.02 на шасі ЗІЛ-432921 з дизельним двигуном, що е більш економічним за бензиновий. Цей пожежний автомобіль обладнаний модернізованою насосною установкою НЦП-40/100-У2 з електровакуумним насосом НВЕ-12V, та має можливість доставити до місця пожежі сім осіб бойового розрахунку і 2800 літрів води та 170 літрів піноутворювача. А це, на перевагу від пожежних автоцистерн на шасі ЗІЛ-130, які вже тривалий час експлуатуються в аварійно-рятувальних підрозділах країни, при майже тих самих габаритних розмірах на 500 літрів води більше.

 

Крім цього на ряду з стандартним набором пожежно-технічного обладнання, новий автомобіль укомплектований сучасним аварійно-рятувальним обладнанням, а саме гідроінструментом фірми "WEBER" і комплектом пневматичного обладнання фірми "SAVA".

 

Така сучасна пожежна техніка дає можливість черговим караулам НПРЧ більш ефективно надавати допомогу людям під час гасіння пожеж та реагування на надзвичайні ситуації, а також якісно проводити заняття з курсантами з вивчення дисциплін "Пожежна та аварійно-рятувальна техніка", "Пожежна тактика" та "Організація аварійно-рятувальних робіт".

 

 

 

Старший викладач кафедри техніки

підполковник с.ц.з. С.М.Биченко

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.