RSS

Новини навчальних закладів

18.12.2019
ЛДУ БЖД

Представник ЛДУ БЖД перебуває з робочим візитом в Головній школі пожежної безпеки, м.Варшава у рамках програми ERASMUS+

Викладач кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Андрій Гаврись перебуває з робочим візитом в Головній школі пожежної безпеки, м. Варшава, Республіка Польща, в рамках академічної мобільності програми ERASMUS+. 
Під час візиту проведені лекційні заняття за такими темами: «Наймасштабніші надзвичайні ситуації природного характеру в Україні», «Наймасштабніші надзвичайні ситуації техногенного характеру в Україні», «Цивільний захист в Україні. Чорнобильська катастрофа». Заняття проводились англійською мовою.
Відбулись також робочі зустрічі з університетським координатором проєктів ERASMUS+ в Головній школі пожежної безпеки, м. Варшава, Маріанною Цеглінською та науковим координатором проєктів ERASMUS+ Сімоном Птаком. На цих зустрічах обговорено перспективи подальшої співпраці між навчальними закладами та плани для збільшення кількості академічних візитів в рамках програми ERASMUS+ на наступний рік.
Крім того, проведено робочу зустріч з доктором Віктором Гавронскі про використання ГІС-технологій в пожежно-рятувальних підрозділах Республіки Польща, де обговорено перспективи впровадження їх в Україні.

У вільний від викладання час Гаврись Андрій ознайомився із навчально-науковою базою та пожежно-технічним оснащенням Головної школи пожежної безпеки, м. Варшава, Республіка Польща.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.