RSS

Новини навчальних закладів

17.12.2019
НУЦЗУ

Слухачі магістратури НУЦЗ України захистили магістерські роботи

13-17 грудня відбувся захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.
З 18 слухачів магістратури 12 захистили магістерські роботи на «відмінно». Одночасно працювали дві екзаменаційні комісії: під головуванням начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Олександра Волобуєва та першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Сергія Чабаня. Також у роботі комісії взяв участь проректор з навчальної та методичної роботи Олег Назаров.
Незважаючи на хвилювання, випускники показали, що вони мають достатній рівень знань, умінь та навичок, які зможуть використовувати у подальшому професійному житті. За словами полковника Назарова, усі здобувачі у своїх магістерських роботах відобразили актуальні питання, які стоять сьогодні перед гарнізонами, та шляхи вдосконалення управлінських рішень і практичних навичок щодо розробки дієвих рішень покращення роботи рятувальної служби.
Голови та члени комісій щиро привітали випускників та побажали їм успіхів у подальшій роботі та житті і щоб отриманий диплом залишався для них не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Слухачі магістратури управління, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.