RSS

Новини навчальних закладів

28.11.2019
НУЦЗУ

Представник кафедри НУЦЗУ взяв участь у тренінгу компанії «Environics», що відбувся в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбувся  тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС з теми «Основні операції та порядок користування переносним хімічним аналізатором ChemPro100i». Тренінг провів представник виробника компанії «Environics» (Фінляндія) - менеджер з проведення тренингів, спеціалист з РХБЯ безпеки Лейкас Тоні Мікко Тапіо.
У заході взяв участь представник Національного університету цивільного захисту України, викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Євген Слепужніков.
Учасниками тренінгу також стали представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, ГУ ДСНС України у Дніпропетровській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Хмельницькій, Донецькій та Луганській областях.
Під час проведення тренінгу учасники ознайомилися з практичним використанням та обслуговуванням приладу ChemPro100i, отриманого у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту ІІ».
Представник виробника компанії «Environics» (Фінляндія) менеджер з проведення тренінгів, спеціаліст з РХБЯ безпеки Лейкас Тоні Мікко Тапіо вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати.
Прес-служба НУЦЗУ

 

 
 
 
 
 
Представник виробника компанії «Environics» (Фінляндія) менеджер з проведення тренінгів, спеціаліст з РХБЯ безпеки Лейкас Тоні Мікко Тапіо вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.