RSS

Новини навчальних закладів

28.11.2019
НУЦЗУ

Науковці НУЦЗУ стали учасниками міжнародної інтернет-конференції з проблем забезпечення якості життя у глобалізованому світі

28 листопада в Національному університеті цивільного захисту України відбулася IV міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Сучасні проблеми забезпечення якості життя у глобалізованому світі”. Учасниками наукового форуму стали представники Вищої школи управління і адміністрації в Ополє (Польща), Бердянського державного педагогічного університету (Україна), ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Україна), Інституту дослідження просторового розвитку (Україна), Національного університету цивільного захисту України (Україна), Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (Україна). Від Національного університету цивільного захисту України вітав присутніх проректор з наукової роботи Володимир Андронов. Фахівці за допомогою відеоконференцзв'язку обговорили наукові і практичні проблеми підвищення якості життя в умовах глобалізації, закономірності й основні тенденції змін різних аспектів якості життя людей.
Активну участь у конференції взяли науковці Національного університету цивільного захисту України. Так, Петрова Анастасія, студентка соціально-психологічного факультету, виступила із доповіддю «Використання гумору як механізму психологічного захисту особистості для підвищення якості життя». Її керівник - доцент кафедри психології діяльності в особливих умовах Юлія Ільїна. Робота конференції тривала у секціях: “Методологічні та методичні засади вивчення феномена «якість життя»: філософський і психологічний аспекти; “Особливості використання фінансових і економічних інструментів для підвищення якості життя”, “Роль і місце фізичної культури і спорту у формуванні здорового способу життя як основи підвищення її якості”, “Духовність і гуманізм як фактори зміцнення особистісного ресурсу та підвищення якості життя”, “Вплив засобів та каналів комунікації на якість життя людей”, “Механізми юридичної відповідальності в умовах глобалізації”, “Міждисциплінарний підхід до вирішення проблеми підвищення якості життя в сучасному світі”.


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.