RSS

Новини навчальних закладів

20.11.2019
ІДУЦЗ

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбулося засідання Вченої ради Інституту

Під час чергового засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут) 20 листопада 2019 року на підставі доповіді завідувача кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами, доктора наук з державного управління, професора Анни Терент’євої затверджено теми дисертацій та індивідуальні плани роботи аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

За результатами розгляду кадрових питань, винесених на засідання Вченої ради, таємним голосуванням на посаду старшого викладача кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами обрано кандидата наук з державного управління Миколу Маланчія.

В ході засідання Вченої Ради розглянуто питання надання творчої відпустки для завершення дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук Олександру Твердохлібу, кандидату наук з державного управління, професору кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами, як працівнику, який успішно поєднує основну діяльність із науковою роботою.

Також членами Вченої Ради розглядалися наукові питання. Зміни до Тематичного плану ініціантивних науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт Інституту на 2020 рік презентував начальник наукового відділу, кандидат військових наук, доцент Сергій Потеряйко.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.