RSS

Новини навчальних закладів

13.11.2019
НУЦЗУ

Майбутній еколог НУЦЗУ отримав позитивне рішення пройти професійне стажування на базі провідного підприємства Франції з виробництва органічної продукції

10 листопада у рамках 2019 року співробітництва з Федерацією обміну Франція — Україна (ФОФУ) відбулася зустріч французьких колег із представниками кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки. У ході зустрічі було ухвалено угоду про співробітництво Асоціації "Співпраця Пуату-Шарант – Україна", яка входить до складу ФОФУ.
До складу ФОФУ входять 14 Асоціацій – членів, які проводять свою діяльність у двох напрямах: гуманітарному та співпраці. Гілка співпраці та розвитку допомагає всім бажаючим українським здобувачам вищої освіти познайомитися із Францією, здійснити обмін науковими досягненнями із французькими студентами, а також отримати додаткову освіту у Франції.
Стажування за кордоном стосується різноманітних секторів діяльності, які є частиною навчального процесу і проходять в рамках угоди з університетами. Здобувачам вищої освіти надають можливість проходити стажування та працювати над звітом. Після закінчення цього періоду підбивається підсумок, який дозволяє оцінити їх прогрес тих, хто пройшов стажування, і перспективи майбутнього розвитку. Цей шлях може надати доступ до додаткових освітніх програм у Франції та відповідальних посад міжнародного рівня. Викладачі-науковці також можуть поповнити свої знання.
Для українських здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників НУЦЗ України є можливість пройти курс, який складається з 2 етапів:
1 – лінгвістичне стажування у французькій сім’ї або ознайомлювальне стажування (влітку);
2 – професійне стажування або стажування у навчальному закладі протягом навчального року.
Для французьких студентів навчальних закладів-партнерів це можливість ознайомитись з українським професійним досвідом за різними напрямами.
Вони застосують спільно свої компетенції для якісної реалізації цієї програми.
У рамках такої співпраці студент факультету техногенно-екологічної безпеки Володимир Байдужий успішно пройшов співбесіду із представниками Асоціації "Співпраця Пуату-Шарант – Україна", яка входить до складу ФОФУ, та отримав позитивне рішення проходити професійне стажування на базі провідного підприємства Франції з виробництва органічної продукції.


Прес-служба НУЦЗУ, кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.