RSS

Новини навчальних закладів

04.11.2019
НУЦЗУ

Головою 26-ї Галузевої експертної ради Національного агентства з забезпечення якості Вищої освіти призначено начальника кафедри НУЦЗУ

1 листопада у Києві на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбулося перше засідання Галузевих експертних рад Національного агентства з забезпечення якості Вищої освіти, чому передувала низка тренінгів, тестів та конкурсу, безпосередньо, в Національному агентстві.
У порядку денному був вітальний виступ та інформація від Голови агентства Сергія Мироновича Квіта «Інформація про звіт «національний університет»». Піднімалося питання розробки стандартів та їх погодження, фіктивного навчання в ЗВО, академічної доброчесності тощо.
Окрім того, розглядалися й такі  обов’язки членів ГЕР, як розробка рекомендації до законодавства, участь у виробленні критеріїв рейтингування, визначення вимог до наукової кваліфікації здобувачів наукових ступенів тощо.
До 26-ї Галузевої експертної ради згідно з положенням має бути обрано 8-9 осіб. В даній галузі обрано два представники за спеціальністю «Пожежна безпека», три представники за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та три представники за спеціальністю «Цивільна безпека».
Головою 26-ї Галузевої експертної ради Національного агентства з забезпечення якості Вищої освіти призначено начальника кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій Національного університету цивільного захисту України Ключку Юрія.
Слід зазначити, що місто Харків представлено трьома членами (по одному від спеціальності).

 


Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.