RSS

Новини навчальних закладів

01.10.2019
ІДУЦЗ

Засідання Вченої ради Інституту з підведення підсумків вступної кампанії 2019 року

На засіданні Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут), яке відбулося 1 жовтня 2019 року, підведено підсумки цьогорічної вступної кампанії. Заступник начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи), заступник Голови приймальної комісії, кандидат технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Єременко С.А. оголосив результати прийому слухачів заочної форми навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти та третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти (доктора філософії), а також окреслив основні завдання з підготовки до вступної кампанії у 2020 році.

За результатами розгляду кадрових питань, винесених на засідання Вченої ради, таємним голосуванням на посаду доцента кафедри мовної підготовки обрано кандидата педагогічних наук Прокопчук Марію Миколаївну.

Згідно з Порядком присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.01.2016 № 13, на підставі результатів таємного голосування членів Вченої ради Інституту, кандидату наук з державного управління Твердохлібу Олександру Степановичу присвоєно вчене звання доцента по кафедрі державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.