RSS

Новини навчальних закладів

17.09.2019
УкрНДІЦЗ

Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника

Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника

 

Шановні колеги, ветерани, працівники цивільного захисту та аварійно-рятувальних служб!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята –

Дня рятівника!  

Рятувальник   – одна з найскладніших та найблагородніших професій покликана захищати населення і території держави від проявів природних лих та техногенних катастроф. Саме рятувальники частіше за все є останньою надією для людей які потрапили в біду при землетрусах, повенях, аваріях та пожежах. Щороку своїми вмілими, професійними та злагодженими діями рятувальники по всій країні рятують тисячі життів, а це найцінніше що є у людини.

Кожен рятувальник у своє професійне свято із почуттям гордості відчуває особисту причетність до вирішення загальнодержавного важливого питання – забезпечення надійного захисту населення та матеріальних цінностей.

Бажаю усім нам міцного здоров’я, сімейного щастя та благополуччя,  успіхів у роботі, щоб отримані вміння та знання застосовувалися ефективно та своєчасно, а людська вдячність нехай стане невичерпним джерелом сили для служіння на благо України.

 

З повагою

начальник УкрНДІЦЗ

генерал-майор служби цивільного захисту                   Віталій Кропивницький

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.