RSS

Новини навчальних закладів

30.08.2019
ІДУНДЦЗ

Засідання Вченої Ради Інституту напередодні нового 2019-2020 навчального року

Вже традиційно в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут) перед початком нового навчального року проводиться засідання Вченої ради. Нинішній рік не став винятком. 30 серпня 2019 року відбулося засідання Вченої ради, на якому особливу увагу було зосереджено на питаннях готовності Інституту до 2019-2020 навчального року. Від навчально-методичного блоку виступила начальник навчально-методичного відділу, полковник служби цивільного захисту Шестакова Н.О., про матеріально-технічне забезпечення Інституту доповіла заступник начальника Інституту (з матеріально-технічного забезпечення) Громадська Л.В.

Підставою для ухвалення Вченою радою Інституту рішення про переведення на наступний курс аспірантів стали результати їхньої роботи протягом першого року навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, представлені завідувачем кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами, доктором наук з державного управління, професором Терент’євою А.В.

Заступник начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи), кандидат технічних наук, доцент, полковник служби цивільного захисту Єременко С.А. доповів про стан проведення в 2019 році вступної кампанії в Інституті.

Крім того, на засіданні Вченої ради розглянуто питання професійного розвитку й підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників Інституту в 2018-2019 навчальному році в контексті вимог Закону України «Про освіту» та кадрові питання, а також затверджено навчальні та робочі навчальні програми підготовки слухачів заочної форми навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти, а також робочі навчальні програми з безпеки життєдіяльності та охорони праці і професійні програми підвищення кваліфікації за ліцензійними напрямками з питань цивільного захисту.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.