RSS

Новини навчальних закладів

25.06.2019
ІДУНДЦЗ

Навчання на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС України

У період з 10 по 21 червня 2019 року на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України фахівцями Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проведено курс підвищення кваліфікації фахівців аварійно-рятувальних служб аеродрому «Ніжин».

Протягом двох тижнів слухачі вдосконалювали знання, уміння та навички з проведення аварійно-рятувальних робіт при виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з авіаційною подією. Навчальною програмою передбачено як лекційні, так і практичні заняття. Слухачі вирішували ситуаційні задачі та взяли участь у комплексних тренінгах з імітацією реальної аварійної ситуації з повітряним судном. Такий підхід до навчання дає можливість застосувати та перевірити отримані знання на практиці.

Заняття проводились викладачами Інституту та кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування безпосередньо на аеродромі (Хижняк В.В., Ядченко Д.М., Литовченко А.О., Гурник А.В., Шевченко В.Л.) і дистанційно з авдиторії інституту (Терент’єва А.В., Шевченко В.Л., Куньо М.Д.).

У межах випуску проведено круглий стіл на тему: «Удосконалення системи авіаційного пошуку і рятування», учасники якого дали  оцінку стану функціонування системи авіаційного пошуку і рятування в Україні, сформулювали проблемні питання та запропонували можливі шляхи їх вирішення.

Після підведення підсумків завідувач кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування Хижняк В.В. і командир Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС України полковник служби цивільного захисту Коробка І.М. вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого державного зразка.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.