RSS

Новини навчальних закладів

20.06.2019
ІДУНДЦЗ

Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року

20 червня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут). На засіданні розглянуто питання діяльності аспірантури в 2018-2019 навчальному році як структурного підрозділу Інституту (доповідач: т.в.о. завідувача аспірантури, кандидат наук з державного управління Мірко Н.В.). Про результати звітування аспірантів щодо виконання їхніх індивідуальних планів роботи на кафедрі державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами доповіла завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Терент’єва А.В.

Уже традиційно наприкінці навчального року обговорюються результати навчально-методичної роботи. З даного напряму роботи доповіла т.в.о. начальника навчально-методичного відділу, майор служби цивільного захисту Біляєва О.В.

Під час засідання Вченої Ради Інституту увага була зосереджена також на наукових питаннях, зокрема щодо: стану підготовки до ХХІ Всеукраїнської наукової конференції на тему: «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку»; розгляду заявки та технічного завдання на виконання НДР кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення; розгляду теми НДР «Наукове обґрунтування змісту навчання з адміністрування діяльності структурних підрозділів ДСНС України» (шифр – «Адміністрування»).

За результатами розгляду, винесених на засідання Вченої ради кадрових питань, таємним голосуванням на посаду доцента кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами обрано кандидата наук з державного управління, підполковника служби цивільного захисту Кропивницького Романа Станіславовича.

На Вченій раді Інституту схвалено навчальну програму підготовчих курсів для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою, освітньо-професійні програми, навчальні та робочі навчальні плани для забезпечення навчального процесу у 2019-2020 н.р.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.