RSS

Новини навчальних закладів

18.06.2019
ІДУНДЦЗ

Проведено навчання персоналу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту з охорони праці та пожежної безпеки.

На виконання вимог Правил безпеки праці в органах і підрозділах МНС України 14 червня 2019 року на території Пожежно-випробувального полігону Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (далі – УкрНДІЦЗ) було проведено навчання персоналу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут) з охорони праці та пожежної безпеки.

У ході виїзних занять слухачі ознайомилися з теоретичними основами організації і нормативно-правовим забезпеченням щодо впровадження заходів з охорони праці в системі ДСНС України. На практичній складовій занять працівники Інституту відпрацювали, на спеціальному майданчику, вправи з гасіння вогню первинними засобами пожежегасіння та вогнегасниками, а також пожежі за допомогою засобів пожежного водопостачання.

В ході занять працівників Інституту ознайомили із впровадженням у лабораторіях центру УкрНДІЦЗ правил охорони праці і пожежної безпеки, крім цього всі присутні прийняли участь у практичному проведені реальних випробувань вогнегасних речовин та матеріалів на пожежну безпеку. Заходи пройшли злагоджено, інформаційно та дуже цікаво.

Колектив Інституту висловлює свою щиру вдячність керівництву та працівникам УкрНДІЦЗ за організацію і проведення на високому рівні зазначених занять і сподівається на подальше тісне співробітництво у сфері охорони праці, пожежної та техногенної безпеки.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.