RSS

Новини навчальних закладів

29.05.2019
ЛДУ БЖД

Курсанти Університету вдосконалюють практичні вміння щодо ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт провели відкрите практичне заняття з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт». Заняття проводилось з курсантами та студентами взводу ПБ-31 на території навчально-тренувальному полігоні ЛДУБЖД за темою «Організація аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах».
Метою заняття було відпрацювати практичні навички із ліквідації аварій з небезпечними речовинами з використанням сучасного технічного забезпечення.
Заняття провели доценти кафедри Василь Лоїк та старший викладач Олександр Синельніков. На занятті відпрацьовувались три етапи. Під час першого етапу курсанти та студенти ознайомлювались з організацією аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, пов’язаних з виливом та викидом небезпечних хімічних речовин. Другий етап проводився в БФТКТ з відпрацюванням хімічної розвідки, ідентифікації небезпечних хімічних речовин та способів проведення деконтамінації. Після відпрацювання двох етапів на завершальному курсантами та студентами у складі відділень проводилась ліквідація аварії на хімічно-небезпечному об’єкті. В ході ліквідації аварії курсанти та студенти показали як самостійно організовувати та провести аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи при ліквідації аварій на хімічно-небезпечних об’єктах.

Правильна практична підготовка особового складу є надзвичайно важливою складовою, яка допоможе протистояти загрозам, пов’язаних з викидом небезпечних хімічних речовин. Відповідний рівень технічного оснащення підрозділів підвищує почуття безпеки рятувальників та людей.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.