RSS

Новини навчальних закладів

22.05.2019
УкрНДІЦЗ

Фахівці УкрНДІЦЗ провели тематичне заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти”

Уперше в Україні, 21 травня, за ініціативи ОТГ Брусилівського району Житомирської області та за підтримки Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління ДСНС України у Житомирській області, Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту, на базі Брусилівської гімназії, були проведені тематичні заняття на тему: “Безпека в сучасних закладах освіти” з директорами шкіл, дитячих садків, методистами та фахівцями відділу освіти та спорту Брусилівської ОТГ.

Під час заходу фахівці УкрНДІЦЗ розповіли про загальні вимоги пожежної безпеки та цивільного захисту до закладів освіти; порядок проведення евакуації під час виникнення різних надзвичайних ситуацій; збереження психологічного безпечного середовища у закладі освіти; важливість формування культури безпеки у всіх ланках соціуму тощо.

Навчання проходило за методом живої дискусії. Учасники мали змогу вислухати доповіді спікерів, поставити запитання, обговорити актуальні вищезазначені теми та поділитися своїм досвідом.

Актуальність такого навчання обумовлена необхідністю створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти, що на сьогодні є надзвичайно важливим завданням, зважаючи на те, що у світі, та й в Україні зокрема, збільшилася кількість пожеж, терористичних актів, а також активізуються такі негативні явища серед дітей та учнівської молоді, як насильство, кібертретирування, секстинг, булінг тощо.

Організатори навчання вдячні керівництву ОТГ Брусилівського району Житомирської області, а саме: Габенцю Володимиру Васильовичу, за ініціативу щодо проведення такого заходу та небайдужість до безпеки освітнього середовища, де здобуває знання та життєвий досвід молоде покоління.

  

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.